ביטוח עסקים

בעל עסק בינוני או קטן? בעל משרד או עסק הממוקם בבית?

וודאי לא תרצה להיתקל באירוע – שרפה, התפוצצות, פריצה, פגיעת ברק, רעידת אדמה – אשר יגרמו לעסק, לך או לעובדים נזק רב ובלתי הפיך… ביטוח לעסק, ביטוח לעובדים וביטוח למעסיק הם הכרח לכל מי שהעסק יקר לו…

אשר לוי מתמחה כבר למעלה מעשור בביטוח עסקים וחברות בכל גודל ומציע לכם ליהנות ממספר יתרונות:

 • מגוון. מגוון הביטוחים וחברות הביטוח עמן עובד לוי מבטיח שהפתרון הביטוחי אשר תקבלו יותאם לסיכונים אופציונאליים הרלוונטיים לכם ולעסק ב-ד-י-ו-ק!
     ‍   
 • וותק והכרות עם שלל תחומי עיסוק. בזכות הוותק של אשר לוי ושל סוכנות הביטוח אל עד (החל מ- 1964) נחשפו עובדי החברה למגוון רחב של מקצועות ועיסוקים. באשר לוי יודעים שכל בעל עסק וכל בעל מקצוע זקוק להתאמה ייחודית של ביטוח בגלל החשיפה לסיכונים שונים.
     ‍   
 • שמירה על מסגרת תקציבית ועל סדרי עדיפויות. באשר לוי מודעים לעובדה כי לכל עסק תקציב מוגבל וסדרי עדיפויות שונים. בניית הפוליסה לעסק מעשית בשיתוף מלא עם הלקוח ומותאמת לצרכיו תוך מתן דגש על פוליסות הכרחיות וחשובות במיוחד ועל האינטרסים הביטוחיים של כל בעל עסק.

 

לאיזה ביטוח אתם זקוקים?

לעסק ולעובדים

 • ביטוח מקיף לעסק:
  את העסק ניתן לבטח על פי מכלול קריטריונים המלמדים על שוויו: מספר העובדים, סוג המבנה, סוג העסק, אופי הפעילות, תנועת הלקוחות, מחזור המכירות ניסיון תביעות בעבר ועוד.
     ‍   
 • ביטוח מבנה ותכולה לעסק:
  ביטוח הכרחי המיועד להגן על המכלול הפיסי של העסק – המבנה והתכולה. ביטוח התכולה כולל על פי רוב ביטוח של מכונות, סחורות, מלאי וחומר גלם, כלי עבודה, ציוד, ריהוט, ציוד מחוץ לעסק וכדומה.
     ‍   
 • ביטוח לעובדים: 
  כל מעסיק מחויב בביטוח פנסיוני לעובדיו. לכל מעסיק מומלץ לרכז את הביטוח לעובדים, לעסק ולמבנה. טיפול מקצועי על ידי סוכן ביטוח מקצועי מאפשר להפחית עלויות ובזבוז משאבים וליהנות מיתרון לגודל.
     ‍   
 • ביטוח אחריות מקצועית:
  ביטוח אחריות מקצועית משפה את בעל המקצוע ומגן עליו מפני תביעות עתידיות. הביטוח המקצועי מותאם לתחום העיסוק ולסיכונים הקיימים בו.

כיצד ולמי נוכל לסייע?

ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים, ביטוח אחריות מקצועית לשמאי מקרקעין, ביטוח אחריות מקצועית לגננות ולבעלות משפחתונים ופעוטונים, ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים, ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות, ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה משלימה, חברות השקעה וניהול נכסים פיננסיים,ביטוח אחריות מקצועית לחברות הי-טק, ביטוח אחריות מקצועית למתווכים, ביטוח אחריות מקצועית למספרות וקוסמטיקאיות, ביטוח אחריות מקצועית לרו"ח מנהלי חשבונות ויועצי מס, ביטוח אחריות מקצועית למשרדי פרסום ותקשורת, ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים, וטרינרים, רופאי שיניים ועוד.

העסק שלכם ייחודי? מתקשה למצוא חברה שתבטח אותך?

פנה עוד היום לאשר לוי המתמחה בביטוח בעלי מקצוע בנישות ייחודיות.

 • פנסיה לעובדי
 • קרנות השתלמות לעובדים שכירים: 
  קרן השתלמות לעובדים שכירים היא דרך נוספת לאפשר לעובד ליהנות מהכנסה פטורה ממס
 • למעסיק
 • אבדן כושר עבודה: 
  אחד מהמרכיבים החשובים ביותר בביטוחי חיים הוא אובדן כושר עבודה. כאשר אדם מאבד את כושר העבודה הביטוח מאפשר לו ולמשפחתו להמשיך לחיות ברמת חיים דומה לזו להם הורגלו. ביטוח אבדן כושר עבודה מקצועי מחויב להתייחס לעיסוקו של המבוטח ולתקופת ההמתנה, לתקופת הכיסוי, להתאמה לביטוח הלאומי ולמרכיבים ביטוחיים קיימים אחרים. ‍   
 • ביטוח חיים:
  מרכיב הכרחי לשמירת בטחון העסק והמשפחה בעתיד, לאחר אירוע מוות פתאומי או כתוצאה ממחלה
 • קרנות השתלמות וקופות גמל: 
  קרן השתלמות למעסיק היא דרך מצוינת ליהנות מהכנסה פטורה ממס) באמצעות מענק חד פעמי לאחר 6 שנים.

קבלו את ההצעה המשתלמת ביותר לביטוח עסקים

נציגו יחזרו אליכם תוך 24 שעות!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן