אודות

'אשר לוי סוכנות לביטוח' הוקמה על ידי אשר לוי, סוכן, מומחה לביטוח ומגשר מאז 1997. הסוכנות הוקמה במטרה לספק ללקוחותיה מעטפת ביטוח ובטחון העונים לצרכים משתנים כתוצאה מהדינמיות של השוק, תקנות, רגולציות, שינוי בצרכים האישיים והמשפחתיים ועוד ועוד.

ה'אני מאמין' של הסוכנות הנה לספק מעטפת ביטוחית המאפשרת לכל לקוח לבחור את המענה המתאים לו, תוך קבלת ייעוץ מקצועי ומיטבי המותאם אישית לצרכיו הייחודיים.
הסוכנות זוכה למוניטין רב, במיוחד בזכות פתרונות הביטוח הייחודיים הנתפרים על ידי אשר לוי לקבוצות ייחודיות ובזכות הפיכתו לאחד מהסוכנים המובילים בישראל בייעוץ מקצועי ובביטוח לגננות, לגני ילדים, ולמשפחתונים להם הוא מציע מעטפת ביטוחית אטרקטיבית הכוללת ביטוחי ילדים, תוכניות פנסיה, בריאות וחיים מיוחדות. לוי מבטח גם את איגוד הגנים הפרטיים, כוח לעובדים, צהרונט ועוד.

בתי אב ועסקים מבוטחים בפריסה ארצית
עובדים המספקים מענה מקצועי, אדיב ומוקפד
%
תודעת שירות ואדיבות
גני ילדים ומוסדות חינוך הנהנים ממעטפת ביטוחית
תיקי לקוחות בטיפול יומי

הכירו את הצוות שלנו

אשר לוי

מנכ"ל
052-4232530
asher@asherlevi.com

שגיא פלד

רפרנטית תביעות
שלוחה 403
sagip@asherlevi.com

ליאל דאהן

רפרנטית גביה
שלוחה 408
lield@asherlevi.com

יהודית לפאיר כחלון

רפרנטית הפקות
שלוחה 407
yudit@asherlevi.com

נטלי פרייב

רפרנטית אלמנטר עסקים ונסיעות לחו"ל
שלוחה 405
natalif@asherlevi.com

טלי רז

רפרנטית אלמנטר דירות וגנים
שלוחה 402
talir@asherlevi.com

אהובי מנדלסון

רפרנטית רכבים גנים ונסיעות לחו"ל
שלוחה 411
ahuvi@asherlevi.com

יעל אורגיל

רפרנטית בריאות, חיים ופנסיה
שלוחה 406
yaelo@asherlevi.com

הילה בן אברהם

רפרנטית בריאות, חיים ופנסיה
שלוחה 401
hila@asherlevi.com

אלעד בן יונס

סוכן ביטוח חיים פנסיה ובריאות
052-6586523
elad@asherlevi.com

שירה בן אשר

סוכנת ביטוח חיים פנסיה ובריאות
050-6370875
shirab@asherlevi.com

יקיר מולינה

סוכן ביטוח חיים פנסיה ובריאות
050-7777268
yakir@asherlevi.com

אמינות וניסיון

ניסיון של למעלה משני עשורים בביטוחים לעסקים, חברות, ארגונים ופרטיים מאפשרים ללקוח ליהנות מהכרותינו עם כל הפרטים הקטנים: חוקים, תקנות, רגולציות, הצעות שבדרך…

התמחות

התמחות בביטוחים סקטוריאליים בדגש על מוסדות חינוך (גנים, צהרונים, משפחתונים ובתי ספר). התמחות נוספת באיתור ויצירת פתרונות ביטוח כאשר לא נמצא פתרון מדף.

ראש גדול ויצירתיות

מתן פתרונות ייחודיים לבעלי צרכים ספציפיים ולמקרים ייחודיים. יצירתיות במתן הפתרון הביטוחי לצד חקירת כל מקרה וחתירה למענה מקסימלי במקרי תביעה.

ליווי אישי לאורך כל הדרך

צוות וותיק ומנוסה המכיר מלפני ומלפנים את קהל הלקוחות ואת צרכיו ומלווה אותם בכל התלבטות, בחירת ביטוח, במהלך החתימה ובמקרה הצורך, במקרים של תביעה.

פתרונות התפורים לצרכי הלקוח

העסק, ביטוח החיים והפנסיה שלך – זקוקים למענה ביטוחי המתאים בדיוק לך. לאחר בדיקה מדוקדקת ואיתור פתרונות תוכל לבחור את הביטוח שמתאים לך בדיוק.

זמינות ושירות אישי

אנחנו יודעים שאירועי ביטוח אינם מתאימים את עצמם לשעות העבודה שלנו. אשר לוי והצוות זמינים לפנייתכם במהלך היום וגם מחוץ לשעות העבודה.

מגוון רחב של פתרונות

אנחנו מספקים מגוון רחב של פתרונות ביטוח המוצע על ידי חברות הביטוח הגדולות והמבוססות בארץ. הפוליסות מותאמות לפרט על בסיס מקצועי וללא משוא פנים.

אמינות ושקיפות

בביטוח אתם צריכים סוכן שאפשר לסמוך עליו, שיהיה לצדכם ושיאמר לכם את כל האמת. אשר לוי מתחייב לספק שירותי ביטוח בשקיפות מלאה, מהימנות ואמינות.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן