ביטוח לגנן ולגננת

הילדים בראש סדר העדיפויות. ההורים חשובים. המבנה הכרחי. אבל את? את עמוד השדרה של הגן. דאגי גם לעצמך.

כאשר את בגן כולם נושאים אלייך עיניים. את המרכז, את המנהלת, את מנחה, מתעדכנת, מעדכנת, שומרת על הכל ועל כולם. ברור! אבל מה אתך? האם הגן שלך יכול להתקיים בלעדייך?
האם תוכלי להתקיים ללא הגן? האם את מבוטחת לכל מקרה?

ביטוח לגננת

מה תרצה לבטח תאונות אישיות אבדן הכנסה אחריות מקצועית

ביטוח

תאונות אישיות

ביטוח

אבדן הכנסה

ביטוח

אחריות מקצועית

תאונות אישיות (אובדן כושר עבודה)

ביטוח תאונות אישיות לגננת הכרחי למקרים בהם הגננת אינה יכולה לתפקד בגן בשל תאונה אישית, מוות או נכות מתאונה, אישפוז, שברים או כוויות. 

כל גננ/ת יכול/ה לבחור מבין הכיסויים הבאים: 

  • ביטוח תאונות אישיות מכסה מקרים של נכות מתאונה , אשפוז שברים וכוויות ואף במקרה מוות. קיימת אופציה להוסיף כיסוי לפיצוי שבועי לתקופה בה הגננת מושבתת ולא יכולה לעבוד (עד שנתיים).
  • תוספת כיסוי במקרים של נכות תעסוקתית.

בנוסף, קיימת אופציה נוספת. אם תרצי להיות מכוסה במקרים שאינך יכולה לעבוד (מושבתת), תוכלי לרכוש כיסוי לפיצוי שבועי לתקופה  שאינה עולה על שנתיים.

פתרונות לצרכי הלקוח

אבדן הכנסה

ליווי אישי

ביטוח אבדן הכנסה לגננת אינו מותרות. כאשר גננת משקיעה את זמנה, מרצה ולעיתים את חייה בגן שהוא מרכז עולמה היא לא יכולה להרשות לעצמה אובדן הכנסה במקרה בו ארע מקרה שאינו מאפשר לה להמשיך להפעיל את הגן.
במקרים של שריפה, הצפה או נזק אחר שאינו מאפשר להפעיל את הגן, הפיצוי החודשי יאפשר להעביר את העסק ולהמשיך להפעיל אותו במקום אחר.
ביטוח אובדן הכנסה אינו רק ביטוח לגננת, הוא מבטיח גם המשך פעילות רציפה לטובת הילדים והוריהם.

אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית נועד לספק שקט נפשי לגננות מוסמכות בלבד. 
הביטוח מיועד לכסות מקרים בהם הגננת נתבעת בטענה כי פגעה בילד וגרמה לו נזק. 

התמחות

שאלות נפוצות

גננת! ביטוח לגן לא מחדשים אוטומטית. בין אם אתם מרוצים מהביטוח שלכם ובין אם לא, בין אם ההורים לוחצים עליכם להרחיב את הביטוח ובין אם לא, מוטב תמיד לקבל הצעה מקצועית, לבדוק האם חלו שינויים אצלכם או בגן, לקבל הצעה מוקפדת ורק אז לבטח.  ביטוח של הגננת יקח בחשבון שינויים במצב האישי והביטוחי, יבחן האם יש הטבות אישיות למבטחות את הגן ועוד. הכיסויים המוצעים לגננת חייבים להיות מקצועיים, מקיפים ומותאמים בדיוק לצרכים שלכם. אל תקנו 'חבילה' בלי לבדוק מה בדיוק היא כוללת. 

שביעות הרצון חשובה מאוד אולם האם נתקלת באירוע ביטוחי בגינו את יכולה לבחון את המבטח? האם את יודעת וזוכרת מה בדיוק כולל הביטוח? האם הביטוח שלך כולל תאונות אישיות, אבדן הכנסה או אחריות מקצועית?

החל משנת 2017 כל עצמאי, כולל גננת, בעלת גן, משפחתון או מעון חייבת בחיסכון פנסיוני. העצמאי חייב להפקיד בעצמו סכומי כסף לצורך חיסכון פנסיוני, בשיעורים המפורטים בחוק, וזאת עד תום שנת המס. כמו כן, זכאי עצמאי להטבות מס עבור הפקדות עצמאיות לביטוח פנסיוני

והוא גם רשאי להפקיד סכומים נוספים לביטוח פנסיוני מעבר לסכומים הקבועים בחוק, וכך להגדיל את החיסכון הפנסיוני וגם את קצבת הפנסיה וליהנות מהטבות מס נוספות.