ביטוח עסקים

עסק זה כמו ילד.
תשמרו עליו. לא הייתם רוצים שילך לאיבוד.

שריפה, פריצה, פגיעת ברק, רעידת אדמה? ביטוח לעסק, ביטוח לעובדים וביטוח למעסיק הם הכרח לכל מי שהעסק יקר לו.

מוזמנים ליהנות מכל היתרונות:

  • מגוון. מגוון הביטוחים וחברות הביטוח עמן עובד לוי מבטיח שהפתרון הביטוחי שתקבלו יותאם לסיכונים אופציונאליים הרלוונטיים לכם ולעסק ב-ד-י-ו-ק! 
  • וותק והכרות עם שלל תחומי עיסוק. בזכות הוותק של הסוכנות באשר לוי יודעים שכל בעל עסק וכל בעל מקצוע זקוק להתאמת ביטוח ייחודית בשל החשיפה לסיכונים שונים.
  • שמירה על מסגרת תקציבית וסדרי עדיפויות. באשר לוי מודעים לתקציבים ולסדרי העדיפויות השונים של כל עסק ובונים פוליסה לעסק בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאמה לצרכיו.
ביטוח עסקים

מה תרצה לבטח מקיף לעסק מבנה ותכולה לעסק לעובדים אחריות מקצועית

ביטוח

מקיף לעסק

ביטוח

מבנה ותכולה לעסק

ביטוח

לעובדים

ביטוח

אחריות מקצועית

ביטוח מקיף לעסק

ביטוח העסק על פי מכלול קריטריונים המלמדים על שוויו:
מספר העובדים, סוג המבנה, סוג העסק, אופי הפעילות, תנועת הלקוחות, מחזור המכירות ניסיון תביעות בעבר ועוד. נתונים אלו, ולא רק התכולה של המבנה – סחורה, ריהוט או ציוד מסחרי – הם חלק בלתי נפרד מערכו של העסק וחשוב לבטחם מבעוד מועד. 

ביטוח מקיף לעסק

ביטוח מבנה ותכולה לעסק

ביטוח מבנה ותכולה לעסק

לא סתם אומרים רבים שהעסק שלהם הוא ממש כמו ילד. לא שחלילה אנחנו משווים, אבל תארו לעצמכם שריפה, שיטפון או גנבה מקיפה בעסק.

איך מתחילים להתמודד כשאין ביטוח? 
ביטוח הכרחי המגן על המכלול הפיסי של העסק – המבנה והתכולה.
ביטוח התכולה כולל על פי רוב ביטוח של מכונות, סחורות, מלאי וחומר גלם, כלי עבודה, ציוד, ריהוט, ציוד מחוץ לעסק וכדומה.

ביטוח לעובדים ולמעסיק

כל מעסיק מחויב בביטוח פנסיוני לעובדיו על פי חוק. טיפול מקצועי על ידי סוכן ביטוח מקצועי מאפשר להפחית עלויות ובזבוז משאבים וליהנות מיתרון לגודל.

ביטוח לעובדים כולל:

  • פנסיה למעסיק ולעובדים וקרנות השתלמות לעובדים שכירים (דרך נוספת לאפשר לעובד ליהנות מהכנסה פטורה ממס)
  • אבדן כושר עבודה למעסיק ולעובדים. כאשר אדם מאבד את כושר העבודה הביטוח מאפשר לו ולמשפחתו להמשיך לחיות ברמת חיים דומה לזו להם הורגלו. ביטוח זה מחייב להתייחס לעיסוקו של המבוטח ולתקופת ההמתנה, לתקופת הכיסוי, להתאמה לביטוח הלאומי ולמרכיבים ביטוחיים קיימים אחרים.
  • ביטוח חיים למעסיק ולעובדים הכרחי לשמירת בטחון העסק והמשפחה בעתיד, לאחר אירוע מוות פתאומי או כתוצאה ממחלה.
  • קרנות השתלמות וקופות גמל לעובדים ולמעסיק. קרן השתלמות למעסיק היא דרך מצוינת ליהנות מהכנסה פטורה ממס, באמצעות מענק חד פעמי לאחר 6 שנים.
ביטוח לעובדים ולמעסיק

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח אחריות מקצועית משפה את בעל המקצוע ומגן עליו מפני תביעות עתידיות.
הביטוח המקצועי מותאם לתחום העיסוק ולסיכונים הקיימים בו.

מתקשים למצוא חברה מבטחת?

אנחנו מבטחים גם נישות ייחודיות:

ביטוח אחריות מקצועית לקבלנים, ביטוח אחריות מקצועית לשמאי מקרקעין, ביטוח אחריות מקצועית לגננות ולבעלות משפחתונים ופעוטונים, ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים, ביטוח אחריות מקצועית ליועצי השקעות, ביטוח אחריות מקצועית למטפלים ברפואה משלימה, ביטוח אחריות מקצועית לחברות השקעה וניהול נכסים פיננסיים, ביטוח אחריות מקצועית לחברות הי-טק, ביטוח אחריות מקצועית למתווכים, ביטוח אחריות מקצועית למספרות ולקוסמטיקאיות, ביטוח אחריות מקצועית לרו"ח מנהלי חשבונות ויועצי מס, ביטוח אחריות מקצועית למשרדי פרסום ותקשורת, ביטוח אחריות מקצועית לפסיכולוגים, וטרינרים, רופאי שיניים ועוד.

קבלו הצעה משתלמת גם לעסק שלכם

שאלות נפוצות

ביטוח עסק אחד אינו דומה לביטוח עסק אחר. ביטוח מכולת אינו דומה לביטוח משרד עורכי דין או ביטוח חברת שילוח. בכל מקרה הנזק המשמעותי יכול להיגרם כתוצאה ממקרה אחר ולכולם יש להיערך. באשר לוי סוכנות לביטוח בוחנים כל עסק לגופו ומבטחים על פי רמת הסיכון בהתאם לצרכי העסק והאפשרות העומדות לפניו- ביטוח למעסיק ולעובדים, ביטוח למבנה, ביטוח ללקוחות, ביטוח צד ג', ביטוח תכולה ועוד.

פנו אלינו ונבחן האם וכיצד נוכל לבטח גם את העסק שלכם.

כאשר יש עסק בו יש מבנה, תכולה, עובדים ולקוחות תמיד עולה השאלה מה חייבים לבטח כאשר לא ניתן לבטח הכל. ככלל, כאשר יש צורך לבצע סדרי עדיפויות בגלל מגבלת תקציב, תמיד העדיפו את ביטוח כח האדם. כי העובדים תמיד קודמים לכל. 

פנו אלינו ונבטח גם את העובדים שלכם. 

כולם יודעים שלהיות בעל עסק קטן זה להיות אחראי עליו מע' ועד ת'. הקוסמטיקאית לא רק עושה טיפולי פנים אלא גם אחראית לענות ללקוחות, לוודא שהמקום נקי ולהזמין סחורה והמעצב לא רק נהנה מעשייה מקצועית אלא גם משווק, מטפל בחשבונות ועומד מול הבנקים בכל עניין. בקיצור- התמכרות.
אם לעסק שנבנה במו ידכם יקרה משהו השמיים יכולים ליפול :(, ולכן גם כשמדובר בעסק קטן חשוב לבטח אותו להתאים את הפוליסה לאופי וסוג העסק, לתחום פעילותו, למספר העובדים שלו וכמובן למיקום ולמבנה הפיזי שלו. ביטוח עסק יגן על בעל העסק לא רק מפני הנזקים הכלכליים כתוצאה מאירוע חד פעמי של שריפה או פריצה, אלא גם מפני אחריות לנזקים שייגרמו לצד שלישי בעסק, אובדן הכנסה או חבות מעבידים.