ביטוח רכב

אופס, לתאונה הזו לא התכוננת (ובעצם לאיזו כן?)
מביטוח גוף ועד ביטוח רכב – הביטוחים שיעשו את ההבדל

יש ביטוחים שלא צריך לחשוב עליהם פעמיים. הראשון הוא כמובן ביטוח החובה לרכב, המחויב על פי חוק.

ביטוחים נוספים עושים את החיים לקצת יותר קלים ואת ההוצאות למצומצמות משמעותית, אז מה אתם בוחרים?

ביטוח רכב

מה תרצה לבטח ביטוח חובה ביטוח מקיף ביטוח צד ג'

ביטוח

חובה

ביטוח

מקיף

ביטוח

צד ג'

ביטוח החובה לרכב הינו פוליסת ביטוח המכסה נזקי גוף לנהג, לנוסעים ולהולכי רגל שנפגעו כתוצאה משימוש ברכב. הכיסוי בפוליסה הינו בהתאם לחוק פיצויים לנפגעי תאונות דרכים ולפקודת רכב מנוע.

ביטוח חובה לרכב
ביטוח מקיף לרכב

פוליסות ביטוח מקיף מציעות מגוון פתרונות ביטוח מקיף לרכבים פרטיים, מסחריים, אופנועים, משאיות ועוד. המבוטחים נהנים משירות מקצועי ומהשתתפות עצמית נמוכה בעת תיקון הנזק במוסך הסדר.

פוליסות ביטוח צד ג' כוללות אחריות כלפי צד שלישי, לכלי רכב פרטיים, מסחריים, אופנועים, משאיות ועוד. ביטוח זה נועד לספק אחריות של המבוטח לנזקי רכוש של צד שלישי שנגרם עקב שימוש ברכב המבוטח.

ביטוח צד ג לרכב

שאלות נפוצות

ביטוח חובה הוא ביטוח המחייב את כל בעלי הרכבים וכן את כל מי שמחזיק ברכב או עושה בו שימוש על פי חוק ברשות המבוטח, ומכאן שמו. ביטוח זה מספק כיסוי לנזקי גוף העלולים להיגרם לנוסעי הרכב, הנוהג בו וכמובן להולכי רגל.

ביטוח זה יכסה נזק שיגרם לרכב או לרכוש של אחר כתוצאה משימוש ברכב שלכם. כל זאת כמובן בתקופת הביטוח. מחירו של הביטוח נקבע בהתאם לפרמטרים של הרכב ושל הנוהגים בו, היסטורית תאונות ועוד.

ללא ביטוח צד ג' יאלץ הנהג לממן מכספו כל הוצאה ופיצוי שהם פועל יוצא של נזק לבעל הרכוש שנפגע. יש לתת את הדעת גם לעלויות – אשר עשויות להיות גבוהות – בגין מימון תביעות משפטיות.