מעוניינים בביטוח PassportCard?

כרטיס האשראי הרפואי מאפשר לכם לקבל את השירות בחו"ל ולשלם עליו מבלי "לשבור את הראש", לחפש נציג בארץ, להתרוצץ, לעשות טלפונים, כל זאת כשאתם לא במיטבכם! מהיום הכל פשוט וקל…

פספורטקארד הוא כרטיס רב פעמי המותאם לכל נוסע על פי צרכיו:

 • PassportCard  יומי  – לנוסעים פעם או פעמיים בשנה
 • PassportCard  שנתי – לנוסעים שלוש פעמים או יותר

לאחר רכישת הביטוח הוא יחכה לכם בעמדת PassportCard  בנתב"ג . כל שעליכם לעשות עכשיו הוא להכניס את הדרכון לעטיפת ™PassportCard. מעכשיו שני המסמכים החשובים ביותר לנסיעה הנוכחית כרוכים יחד – הדרכון וכרטיס הפספורטקארד.

נזקקת לטיפול רפואי בחו"ל?

זקוק לטיפול רפואי או עזרה? אתה מוזמן ליצור קשר עם נציגי PassportCard (הנחיות להתקשרות חינם נמצאות בעטיפת הדרכון וגם כאן). נציג מיומן יעמוד לרשותך בכל שעה.

ומה עכשיו? מה עושים כשזקוקים לטיפול רפואי?

נציגי החברה יאתרו עבורך את המרפאה או בית החולים הקרוב למקום בו אתה נמצא. במידת הצורך ו/או על פי בקשתך, יסייע אחד מרופאינו התורנים בהכוונה רפואית. לאחר הטיפול, כרטיס ה-™PassportCard המגנטי שברשותך ישלם (ללא השתתפות עצמית!) את החשבון.

שירותים נוספים באחריות PassportCard:

 • הצלה ואיתור
  זקוקים לשירותי איתור והצלה? צוות ™PassportCard בניהולו של חיליק ואייל מגנוס עומדים לרשותנו על מנת להחזירכם הביתה. www.magnus.co.il
 • פינוי אווירי / הטסה רפואית
  למעלה מ-30 מטוסי פינוי רפואי זמינים עבורנו בפרישה עולמית. אנו ערוכים לפינוי אווירי / הטסה רפואית מכל רחבי העולם.
 • איתור מזוודות וכבודה
  המזוודה לא הגיעה? אל דאגה, צור עימנו קשר  ונדאג לספק לך סכום כסף להתארגנות בכל שדה תעופה בעולם.
 • גנבו לך דברי ערך?
  צור עימנו קשר וקבל הדרכה בנוגע לנוהלי הגשת תביעה.
  הטיפול בתביעתך יחל מייד לאחר חזרתך לישראל.

כמה טוב שבאת הביתה
לאחר חזרתך שמור את כרטיס ה-PassportCard המגנטי בצמוד לדרכון. בנסיעתך הבאה תוכל להפעיל את ביטוח הנסיעות לחו"ל בתוך שניות… בדרך לשדה.

אשר לוי סוכנות לביטוח (2011) בע"מ הינה סוכנות לכל סוגי הביטוח – מביטוח אישי, עסקי ויעוצים למיניהם. הסוכנות מתמחה בביטוחים למוסדות חינוך ממלכתיים ופרטיים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן