ביטוח בריאות

גם כשנופלים חזק וגם כשפחות…
עזרה ותמיכה ברגעים קשים עושות את כל ההבדל.

חוששים שביטוח הבריאות הממלכתי לא ייספק מענה לכל מקרה? מעוניינים להרחיב את הביטוח לכם ולמשפחתכם באמצעות ביטוח בריאות פרטי המספק מענה למקרים, אירועים, תרופות וניתוחים רבים יותר?

ביטוח בריאות פרטי הוא אחד הביטוחים החשובים המספקים כיסוי רפואי מקיף בהתאמה אישית לפרט ולמישפחתו. ביטוחי הבריאות המגוונים מחייבים התאמה ללקוח בהתאם לצרכיו ולתקציבו וכוללים בין השאר: כיסוי טיפולים רפואיים מיוחדים בחו"ל, בחירת רופא מנתח, החזרי הוצאות רפואיות של טיפולים, ייעוצים וניתוחים, ביטוח השתלות, ביטוח לתרופות שאינן בסל הבריאות, רפואה משלימה, ביטוח מחלות קשות ועוד. תהליך בחירת הביטוח יאפשר לבחון את הצרכים ולבחור את הביטוח והחברה המבטחת באופן מדויק. 

ביטוח בריאות

קשה אבל פחות:
מענה ביטוחי למניעת מחלת הסרטן ולחולים בה

לפני מספר שנים חשף מנכ"ל משרד הבריאות דאז כי אחד מכל שלושה אנשים בישראל יחלה במחלת הסרטן. מחלה? לא בדיוק… מגפה היא הגדרה התואמת יותר את המצב. כיום חיים בישראל אלפי חולי סרטן ואף אחד לא יכול לומר "לי זה לא יקרה"… בדיקות מניעתיות ובדיקות גנטיות מסייעות בשלב המניעתי ושירותים נוספים עוזרים בשלב המחלה. למאמר המלא

חורץ גורלות:
כיסוי רפואי עבור תרופות שאינן בסל הבריאות

כולנו שואפים לחיים נטולי מצבים בלתי צפויים, כאשר הבריאות ואיכות החיים שלנו נשמרת לנו וליקירינו. לצערנו, המציאות מחייבת אותנו להתמודד לעיתים, לגמרי בפתאומיות, עם התפרצות מחלה קשה והצורך בטיפול לא שגרתי. במצבים כאלה אנחנו נזכרים לשאול "איך לא דאגתי למצב כזה עוד כשהייתי בריא?" וכמה שזה נשמע קלישאתי, בדיעבד, כולנו חכמים.

סיפור ביטוח-
העיקר הבריאות (אבל כסף יכול לעזור)

במשרד גיליתי שלפני 9 שנים הצעתי למשה עצת זהב והוא רכש פוליסת בריאות לו ולבני משפחתו, כולל פיצוי על מחלה קשה בגובה 100,000₪. הודענו על כך למשה ובמקביל מילאנו טופס תביעה וקבענו בדיקת גסטרו MRI באסותא, כבר לאותו שבוע. מיד לאחר הבדיקה נשלח משה להתייעצות עם רופא, מומחה לגסטרו, שבחר בעצמו על פי המלצות שקיבל.

שאלות נפוצות

על-פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי, החל ב-1 בינואר 1995, כל תושבי ישראל מבוטחים בביטוח בריאות. לפיכך כל תושב חייב להיות רשום באחת מקופות החולים. המבוטח רשאי לבחור את קופת החולים שאליה הוא רוצה להשתייך, והקופה חייבת לספק לו סל בריאות אחיד הקבוע בחוק.

ביטוח בריאות פרטי מיועד לכסות על מקרים אשר אינם מכוסים בביטוח הבריאות הממלכתי ובשב"ן (שרות בריאות נוסף של קופת החולים). הביטוח הפרטי מתאים ומותאם לאורח החיים המודרני בו תוחלת החיים עולה ועמה גם הצרכים הרפואיים… ביטוח בריאות פרטי מיועד לאפשר למבוטחים לצרוך שירותי רפואה חדישים ומתקדמים אשר לא היו מוכרים בעבר ומוצעים כיום בעלויות גבוהות אשר פעמים רבות אינן בהישג ידו של המבוטח.

מגוון חברות ביטוח מציעות ביטוח בריאות פרטי. סוכן הביטוח יסייע לכם להתאים לכם ולמשפחתכם את הביטוח המתאים ביותר על פי נתוני הפתיחה (גיל, מצב רפואי קודם) ועל פי הצורך או הרצון. יש המעדיפים לכלול בביטוח הפרטי בריאות מחלות קשות, תאונות אישיות, סיעוד, רפואה משלימה ואובדן כושר עבודה, ויש המעדיפים לרכוש ביטוח נקודתי. עלויות הביטוח גם הן מהוות שיקול ולכן היוועצו עם סוכן הביטוח שלכם בנוגע לכל ההשלכות.